Nawigacja Spirit 7500 LM posiada szereg udogodnień i funkcji których poszukujesz. Na pewno jest to dożywotnia i bezterminowa gwarancja aktualizacji map. Nie musisz martwić się ciągłymi zmianami na drogach. Cztery razy do roku Twoja mapa w nawigacji Mio będzie aktualizowana bez żadnych opłat i tak do końca użytkowania nawigacji. Szybkie wpisywanie czy wyszukiwanie nazwy ulic czy miejsc to funkcja która docenisz od momentu pierwszego uruchomienia Spirit 7500 LM.

MIO Spirit 7500

Poszerz horyzont poszukiwań i spojrzenia z nawigacją Spirit 7500 LM. Najczęściej wybierana nawigacja z ekranem 5” z oferty Mio, oferuje Ci 32% więcej ekranu niż klasyczne nawigacje 4.3”. To zdecydowanie powiększa komfort użytkowania i czytelność map oraz funkcji.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

Asystent pasa ruchu który wyświetlany jest przy kluczowych manewrach pomoże Ci w odpowiednim momencie zająć odpowiedni pas na drodze i przygotować się do manewru. Doskonale ukazane zjazdy z dróg szybkiego ruchu czy skrzyżowania w postaci grafik 3D sprawią że docenisz każdy cal nawigacji Spirit 7500 LM.

IQ Routes™

Z Mio Spirit 7500 LM nigdy nie zabłądzisz czy nie przeoczysz ważnego skrzyżowania oraz zjazdu. Wbudowana w urządzenie funkcja IQ Routes™ to dosłownie nieskończona baza danych nowych i sprawdzonych przez innych kierowców dróg czy objazdów. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu Mio nawigacja pobiera i analizuje przebyte trasy wielu kierowców z całego świata. W oparciu o takie informacje jest w stanie wyznaczyć Ci trasy które znacząco przyspieszą Twoją podróż.

LearnMe Pro™

Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje i analizuje Twój styl jazdy, aby potem przy wytyczaniu tras dopasować najlepszą do Twojego stylu jazdy. Być może zawsze podążasz tymi samymi drogami, Mio jest w stanie zaproponować zupełnie nowe, ciekawsze kierunki podróży. Nawigacja Mio Spirit 7500 LM została zaprojektowana, aby ułatwić Ci proces prowadzenia samochodu i wspierać Cię na każdym kilometrze podróży.

Poszukiwanie parkingu

Tryb wyszukiwania parkingu jest jedną z takich pomocnych funkcji. Gdy dojedziesz do celu nawigacja pomoże odszukać Ci i poprowadzić do najbliższego parkingu. Nie musisz stresować się poszukiwaniem miejsca do parkowania w okolicy. Mio Spirit zrobi to za Ciebie.

Spirit 7500 LM wyposażono w sprytne oprogramowanie i wbudowane funkcje które uprzyjemnią życie każdego kierowcy. Jeśli posiadasz ulubione miejsca które często odwiedzasz, albo kategorie punktów POI możesz dodać je do ulubionych, a następnie za jednym dotykiem wybrać je z głównego menu. Funkcja „Znajdź mój samochód” sprawia że nigdy nie zapomnisz gdzie zaparkowałeś auto. Nawigacja pamięta miejsce gdzie stoi Twoje auto.

Waga :
158 g
Przekątna wyświetlacza:
5''
Rozdzielczość wyświetlacza:
800x480 px
Wyświetlanie w kolorze:
Tak
Zawartość zestawu:

MIO Spirit 7500
Ładowarka samochodowa
Ramię do mocowania

Wymiary:
134,5x86x12,7 mm
Gwarancja:
24 miesiące
MIO Spirit 7500

Przeszukaj asortyment

Bocer Serwis na FB

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w jednym z punktów Bocer Serwis. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.