Bateria:
do 2h niezależnego działania
Połączenia - Roczna subskrybcja usług Traffic i Fotoradary:
Integracja z modemem GSM
Uchwyt do pojazdu :
Uchwyt Click & Go
Pamięć wewnętrzna:Tak - 16 GB
Gniazdo SD:MicroSD
Wymiary:
16,99 × 10,48 × 2,22 cm
Rozmiar ekranu:
Ekran dotykowy o przekątnej 6” (15 cm)
Szerokokątny ekran pojemnościowy 16:9
800 x 480 pikseli
  • Spersonalizowane wyznaczanie tras dostosowanych do ciężarówek
  • Dożywotnie mapy dla ciężarówek*
  • Planowanie trasy z wyprzedzeniem w aplikacji MyDrive
  • Usługi TomTom Traffic i Fotoradary TomTom na 1 rok
  • Usługi za pośrednictwem wbudowanej karty SIM. Brak opłat roamingowych.
  • Ekran dotykowy o przekątnej 6" (15 cm)

Funkcje

Karta SIM i pakiet transferu danych

Uzyskaj bieżący dostęp do usług TomTom za pomocą wbudowanej karty SIM. Brak opłat roamingowych!

Dożywotnie mapy dla ciężarówek

Unikaj niepotrzebnych niespodzianek dzięki aktualizacjom map dla ciężarówek przez cały okres użytkowania urządzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wyznaczanie tras dla ciężarówek

Trasy dla ciężarówek są wyznaczane w oparciu o ich wymiary, masę, prędkość i rodzaj wiezionego ładunku.

Usługa TomTom Traffic na 1 rok

Korzystaj przez rok z informacji drogowych w czasie rzeczywistym.

Usługa Fotoradary TomTom na 1 rok

Unikaj niepotrzebnych kosztów dzięki ostrzeżeniom o fotoradarach, zwalniając w porę do odpowiedniej prędkości.

Asystent pasa ruchu

Z wyprzedzeniem uzyskuj wyraźne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania lub zjazdu z autostrady, aby nie przegapić skrętu.

Speak & Go

Podczas jazdy urządzenie nawigacyjne TomTom Trucker możesz obsługiwać głosem.

Szybkie Wyszukiwanie

Szybciej znajduj miejsca: wyniki wyszukiwania intuicyjnego wyświetlają adresy i Użyteczne Miejsca podczas ich wpisywania.

Użyteczne Miejsca od społeczności

Przesyłaj ulubione Użyteczne Miejsca od społeczności do swojego urządzenia TomTom Trucker.

Tak, z urządzenia nawigacyjnego TomTom Trucker można korzystać w każdym typie pojazdu. Z łatwością zmieniaj profil z ciężarówki na autobus, samochód dostawczy lub samochód osobowy, aby zaplanować trasę z uwzględnieniem właściwego typu nawigacji niezależnie od miejsca, do którego jedziesz.
Na urządzeniu możesz zainstalować więcej Użytecznych miejsc ze swoich ulubionych społeczności internetowych, pobierając pliki OV2. Zaloguj się na stronie MyDrive.tomtom.com, przejdź do sekcji Moje miejsca w menu po lewej stronie, a następnie kliknij Pliki UM-ów, aby wybrać i zaimportować plik. Gdy plik zostanie zaimportowany (maks. rozmiar pliku: 2 MB), sprawdź, czy jesteś zalogowany w urządzeniu TomTom Trucker, aby zsynchronizować UM-y.
Urządzenie TomTom Trucker posiada krążek montażowy na deskę rozdzielczą, dzięki czemu można go umieścić na przedniej szybie lub bliżej, na desce rozdzielczej. Dodatkowo umożliwia łatwe mocowanie i zdejmowanie urządzenia bez konieczności usunięcia krążka montażowego.
Wraz z urządzeniem TomTom Trucker otrzymujesz subskrypcję usługi TomTom Traffic i Fotoradary TomTom. Urządzenie ze stałym połączeniem ma wbudowaną kartę SIM, która samodzielnie łączy się z Internetem. Urządzenie połączone za pośrednictwem smartfonu łączy się z Internetem za pośrednictwem połączenia internetowego telefonu udostępnianego poprzez Bluetooth®. Smartfon powinien być kompatybilny i używać pakietu transferu danych. Może to wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Przeszukaj asortyment

Bocer Serwis na FB

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w jednym z punktów Bocer Serwis. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.