Asortyment

Poznaj naszą ofertę handlową

Radio CB Alan 100 PLUS

MIDLAND ALAN 100 Plus jest przewoźnym, 40 kanałowym radiotelefonem pracującym w paśmie CB.

Dzięki zastosowaniu prostej obsługi i niewygórowanej ceny, otrzymują Państwo radio dla każdego i na każdą okazję.

MIDLAND ALAN 109 to nieskomplikowany, przewoźny radiotelefon CB pracujący w modulacji AM.

Nieduże wymiary zewnętrzne pozwalają wygospodarować miejsce na dyskretny montaż Alana 109 praktycznie w każdym samochodzie.

Radio wyposażono w kilka istotnych funkcji podnoszących jego walory użytkowe.

BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’

Nawigacja Becker Active.5 LMU sprawi, że Twoja podróż samochodem stanie się łatwa i przyjemna.

BECKER Active.5 LMU łączy atrakcyjne wzornictwo z płaską obudową i 5-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo, innowacyjny uchwyt magnetyczny pozwala na łatwą integrację w twoim pojeździe.

Goclever Navio 530

Nawigacja GPS Navio 530 to najlepszy sposób na dotarcie do upragnionego celu. Produkt został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo w podróży. Cechą charakterystyczną urządzenia jest 5-calowy wyświetlacz, który pozwala na precyzyjne rozpoznanie szczegółów mapy przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego i poręcznego formatu.

Maxcom NAVI 503 to profesjonalna nawigacja która szybko i precyzyjnie poprowadzi do wybranego celu podróży. Urządzenie ma zainstalowaną mapę MAPAMAP obejmującą terytorium Polski, jednocześnie jest również kompatybilne z większością map innych producentów dostępnych na polskim rynku.

MIO SPIRIT 6800 PL

Nawigacja GPS Mio Spirit 6800 Polska posiada panoramiczny ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze. Dodatkowo oprogramowanie umożliwia realistyczny widok skrzyżowań w 3D.

MIO Spirit 7500 Polska

Nawigacja Spirit 7500 LM posiada szereg udogodnień i funkcji których poszukujesz. Na pewno jest to dożywotnia i bezterminowa gwarancja aktualizacji map. Nie musisz martwić się ciągłymi zmianami na drogach. Cztery razy do roku Twoja mapa w nawigacji Mio będzie aktualizowana bez żadnych opłat i tak do końca użytkowania nawigacji. Szybkie wpisywanie czy wyszukiwanie nazwy ulic czy miejsc to funkcja która docenisz od momentu pierwszego uruchomienia Spirit 7500 LM.

Radio CB Ręczne ALAN-42

ALAN 42 MULTI jest niewielkich wymiarów przenośnym radiotelefonem CB z możliwościa szybkiej adaptacji w samochodzie. Aktualna wersja pozwala na łatwą zmianę zakresu częstotliwości na jeden z kilku europejskich stanardów CB. Synteza częstotliwości realizowana za pomocą pętli fazowej PLL, a pobór prądu redukuje automatyczny układ oszczędzania baterii.

Radio CB ALAN-48

RADIO CB ALAN-48 Plus Multi/B AM/FM jjest multistandardowym, przewoźnym radiotelefonem CB. W którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające wyjątkowy komfort użytkowania i wysoką skuteczność łączności.

RADIO CB ALAN-78 Plus Multi/B AM/FM jest multistandardowym, przewoźnym radiotelefonem CB w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające wyjątkowy komfort użytkowania i wysoką skuteczność łączności.

Radio CB CRT Mike

Rewelacyjne rozwiązanie dla użytkowników samochodów w których jest niewiele miejsca na zamontowanie radia. Wszelkie komponenty radia, które odpowiedzialne są za odbiór i nadawanie zostały zamknięte w skrzynce, którą można ukryć i zapomnieć o niej podczas codziennego użytkowania radia,wymiary skrzynki 12 x14,3 x 3 cm.

Przeszukaj asortyment

Bocer Serwis na FB

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w jednym z punktów Bocer Serwis. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.